Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №54

Форми та методи методичної роботи:

/uploads/editor/2468/97730/sitepage_23/files/bezymyannyy1.jpg

/uploads/editor/2468/97730/sitepage_23/files/bezymyannyy2.jpg

/uploads/editor/2468/97730/sitepage_23/files/bezymyannyy3.jpg

/uploads/editor/2468/97730/sitepage_23/files/bezymyannyy4.jpg

/uploads/editor/2468/97730/sitepage_23/files/bezymyannyy5.jpg

/uploads/editor/2468/97730/sitepage_23/files/bezymyannyy6.jpg

/uploads/editor/2468/97730/sitepage_23/files/bezymyannyy7.jpg

ПРОБЛЕМА над якою працює ШКОЛА:

«РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОСОБИСТОСТІ УЧНЯ ЧЕРЕЗ ТЕХНОЛОГІЇ КРЕАТИВНОЇ ОСВІТИ ТА ПЕДАГОГІЧНУ МАЙСТЕРНІСТЬ ВЧИТЕЛЯ»

Головна мета: розробка та апробація моделей креативної регіональної освіти, визначення основних показників творчої компетентності особистості, запровадження інноваційних технологій розвитку творчого потенціалу учнів, удосконалення системи психолого-педагогічного супроводу особистості в системі креативної освіти.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ

1.     Визначення показників, що характеризують творчий потенціал особистості.

2.     Розробка пакету діагностичних матеріалів для дослідження рівня розвитку творчого мислення учнів різних вікових груп.

3.     Моніторинг якості навчання та творчої компетентності школярів.

4.     Запровадження гнучких моделей організації навчально-виховного процесу, відповідно до здібностей та нахилів учнів.

5.     Використання технологій продуктивного навчання з метою стимулювання креативності учнів.

6.     Впровадження інформаційних технологій, активізація самостійної роботи школярів.

7.     Формування позитивної мотивації навчання та вибору майбутньої професії.

8. Допомога учням в оволодінні стратегією життєвого проектування та самореалізації особистості.

9.   Зміцнення фізичного, психічного та психологічного здоров'я молоді, запровадження здоров'єзберігаючих технологій освітнього процесу.

10.Підготовка педагогічних кадрів до використання інноваційних технологій та реалізації завдань креативної освіти.